Stworzyłem tę stronę żeby pokazać prawdziwe oblicze Betleja, nie te kreowane przez niego samego i jego wybujałe ego, obrońca mniejszości i kobiet – narody klękajcie!

Rafał Betlejewski – jest zwykłym dupkiem i zboczeńcem, który masturbuje się w miejscu zastrzelenia Anny Politkowskiej. Regularnie zdradza swoją żonę z różnymi kobietami, dlatego żona swojego czasu wyprowadziła się z domu bo nie mogła już tego znieść – zresztą Betlejewski sam mówi o swoich zdradach publicznie czym dodatkowo ją upokarza – piękna pamiątka dla córek jak dorosną i poszukają info o tatusiu jakim to był obrońcą kobiet.
Notabene posłuchajcie powyższego - dojarka o prostej nieskomplikowanej twarzy!?

 

Rafał Betlejewski to zboczeniec który prosił kobiety żeby wysyłały mu włosy łonowe, to ten sam zboczeniem który naśmiewał się z gwałtów, ten sam który swoją mroczną przeszłość chce oczyścić przypisując każdemu mężczyźnie status potencjalnego gwałciciela. Rafał Betlejewski to sprzedajna łajza (w dodatku niezbyt droga) która za pieniądze jest w stanie poniżyć ludzi tych najbardziej potrzebujących bezrobotnych i potrzebujących – tak tak mam na myśli Radom.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now